Tellimine

Vali endale sobiv pildisuurus ja materjal, millele trükkida (fotopaber või fotolõuend). Vormista tellimus, kus märgid ära oma kontaktandmed ja aadressi, et foto Sinuni toimetada.

Pärast tellimuse kinnitamist kuvatakse Sulle nii siin veebilehel kui ka e-mailis info pangaülekande sooritamiseks. Kui soovid ostu sooritada juriidilise isikuna, täida lahtrid oma ettevõtte andmetega ja saadame sulle tasumiseks arve. Kui makse on laekunud, läheb fototellimus töösse. 

Tellimuse täitmine võtab maksimaalselt kuni 2 nädalat ning Eesti piires on väljatrükkide transport kulleriga tasuta. Erisoovide puhul – kui soovid raamitud fotot, erimõõdulisi trükke, erilahendusi või muud taolist – võta julgelt ühendust e-maili teel.

PRINTIDE MATERJALID JA TARNE

Fotolõuend – Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt pingutatakse puidust alusraamile. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne. Väljatrükk on valmis riputamiseks ning seinal mõjub see omamoodi ruumilisena. 

Premium satiin lõuendil on eriti suur värviruum. Pilt on erk ja detailne. Lisaks on selle lõuendi pluss ka hästi vastupidav pind, ka tumedate värvide puhul.

Fotopaber – Fotod trükitakse kõrge kvaliteediga 300 grammisele poolläikivale fotopaberile, mis on tavalisest pisut paksem. Paberfotod on ilma raamita – võtke minuga tellimisel ühendust kui vajate raami valimisel abi.

Pane tähele, et vaikimisi on paberfotode puhul sisse arvestatud ka valged ääred, mis varieeruvad vastavalt foto suurusele. Kui sa mingil põhjusel valgeid ääri ei soovi, kirjuta sellest lisainfo lahtrisse.

Tarne – Palun arvesta tarneajaga kuni 2 nädalat. Pärast tellimuse esitamist saadame teie emailile arve tasumiseks pangaandmed ning tarneinfo. Tellimus võetakse töösse pärast arve tasumist.

Kui sul tekkis soov tellida foto suuruses või materjalil, mida siinses valikus pole, anna mulle sellest teada. Samuti, kui peaks olema soov fotopaberile trükitud pildile jätta valged ääred.

Shopping Cart
Scroll to Top